Оренда 2021

Незабаром закінчується нерест, а це означає, що до озера Нобель почнуть підтягуватися любителі відпочити на природі та порибалити. Знаю по собі, що поїздка на край світу, справа до якої потрібно підійти з розумом та повною відповідальністю. Якщо стало питання, як вмістити човен та мотор у Вашу й так загружену машину – не брати. Ми надаємо послуги оренди човні та електромоторів. Велика увага приділяється слову електро, тому що на бензинових Ви не зможете плавати на озері – це заборонено. Не одноразово вже писав про переваги оренди електромотора, а саме, якщо у Вас є бажання придбати його, але Ви не впевнені чи це буде вартісна покупка, приїхавши до нас, Ви зможете його протестувати і нарешті обрати сторону до якої Ви будете належати)

 

Наступна наша новинка це Sup дошки. Штука досить цікава та захоплююча. Дозволить весело провести Вам час та спробувати, щось нове для себе. До речі, на них класно займатися медитацією.

А для тих хто хоче об плавати  все озеро та прилеглі річки і надіється лише на себе та свої сили – каякі те, що Вам потрібно. Одномісні, не обмежують Вас у пересуванні. Куди маєте бажання, туди й погребли, лише аби втримували рівновагу.

 Ваша безпека перш за все, тому рятувальні жилети надаються для всіх без виключення, будь то природжений плавець чи “та я таке озеро за раз перепливу”.

 

05 червня 2021
Поділіться публікацією у соцмережах