Відгуки

Валентина
31.12.2021
Відпочиваю на нобелі другий рік, але в зимовий період вперше, я в захваті!!!! Зранку зимова рибалка, потім прогулянка по озеру на лижах, а на завершення релакс в сауні, це круто.... і все це завдяки комплексу рибацький хутір, де є всі зручності, будиночки отоплюються, гаряча вода, душ, сауна на замовлення, територія облаштована, є можливість готувати їсти як в самому будиночку так і в печі-барбекю на подвір'ї, тут можна провести незабутні вихідні.
Олександр
25.08.2021
Всім, хто хоче насолодитись красотою незайманої природи, при цьому не хоче ночувати в палатці на пару з комарами, а в хороших та зручних апартаментах, то вам сюди: на базу відпочинку "Рибацький Хутір". Тут, я із своєю сім'єю, відпочили від шумливої цивілізації, набрались як фізичних, так і моральних сил. Отримали насолоду від катання на воді, як на човні, так і на каяках. Накупались вдосталь в чистій і теплій воді. Окрема подяка пану Валерію та Володимиру. Ваша гостинність та піклування про своїх клієнтів має бути взірцем для інших. Одним словом :) РЕКОМЕНДУЮ!!!
Інна
10.08.2020
Відпочинок на базі дуже сподобався. Ідеально для сімейного відпочинку, щоб віддалитися від шуму і метушні. Умови проживання дуже хороші. Дякуємо.
Ан Балагура
04.08.2019
Місце де можна чудово провести незабутній вікенд з сімєю,та великою компанією .Затишне ,мальовниче та чудове місце із неймовірним краєвидом,флорою та фауною, свіжим повітрям чарівним зоряним небом.з міським комфортом ,банькою та великою кількістю різновидів активного відпочинку..Дякуємо за гостинність ,спокій та оздоровлення.
Олександр
23.09.2018
Затишно, чисто, є все необхідне для комфортного відпочинку. Базу однозначно рекомендую!!!
Наталия
16.09.2018
Дуже вдячна адміністрації бази відпочинку.Все на найвищому рівні.Чисто,гарно,комфортно.Умови проживання чудові.Залишились неймовірні спогади.Планую ще приїхати.Рекомендую всім.
Ірина
04.05.2018
Провели на базі 4 незабутні дні! Все було чудово! Дуже гарні умови,чудові будиночки з зручними ліжками та комфортними умовами! Повністю обладнана кухня, компактний санвузол. Дуже чисто! З задоволенням приїдемо ще раз! З мінусів дуже погана дорога (15 км. до бази та жахливі комарі), але це не залежить від адміністрації. Дуже б хотіли приїхати ще!!! Саме головне риба, чоловік спіймав жериха вагою 4 кг. 300 гр.!
Тетяна
03.04.2018
Хоч зараз і не купальний сезон,вирішили з друзями поїхати відпочити кудись на вихідні. Свій вибір зупинили на базі відпочинку "рибацький хутір". Дуже гарна локація, хороше обслуговування і відповідно спогади від проведених вихідних!!)повернемося ще,дякуємо за сервіс!
Олексій
24.02.2018
Напишу коротко , але цим зможу поєднати усе : “ЗПЧ” – затишок, привітність, чистота.
Богдан
24.02.2018
Околиці! Дуже красиві навкруги околиці. Справді, виходиш за межі бази і не зчуєшся ,як проведеш день подорожуючи. Є де походити та на що подивитися. Мені аж дух перехопило при вигляді косулі, це дуже неймовірний та чудовий відпочинок.