Новини

Поведінка на льоду

11.12.2020

Отже, на календарі настала зима. Хоча в реальності її вже декілька років не має, як такої. Але ж все таки, потрібно бути готовим до раптових змін і повернення справжніх морозів і щедрих снігопадів, а найголовніше до міцного льодяного покриву.

Що у нас на кухні?

27.05.2020

Кожна поїздка в будь – яке місце довше ніж на день, завжди потребує ретельної підготовки.  А це не одна година обмірковувань, спорів та знаходження компромісів під час вибору речей, які Вам знадобляться.

Екологічна риболовля !

14.04.2020

Друзі, у нас хороші новини! На сьогодні, екологічні проблеми стали буденною нормою для кожного з нас. Нікого не дивує стан екосистеми не лише нашої країни, а й Землі в цілому.

Захопливий улов

05.04.2020

Отож, одного погожого дня ,вирішив вибратися на декілька годин - перевірити свою вдачу. В результаті минула половина доби. Я думаю, Ви мене розумієте.

Ось і результат....

22.07.2018

Нарешті можу і навіть хочу похизуватися , ось такі два красеня окунця та щучка , думаю , як для двох годин плавання, пошуків, витрачених нервів протягом очікування - воно того варте.

Порятунок потопаючого, а чи готові Ви до цього?

03.07.2018

Всі ми любимо відпочивати і у спекотні дні нам особливо хочеться виїхати покупатися. І ось головне питання, а чи готові ми до непередбачуваних обставин?

Кубок Нобеля 2018 уже незабаром.

05.06.2018

Привіт рибацюгам, любителям природи та всім хто знайде це посилання  цікавим для себе)

Як вибрати напличник

Вибір рюкзака , що саме Вас задовільнить?

01.03.2018

Важко уявити наше повсякденне життя, без ранцю. Адже ж добре , коли ти можеш йти та насолоджуватися навколишніми красотами , при цьому не втомлюючи свої руки.