Захопливий улов

Отож, одного погожого дня ,вирішив вибратися на декілька годин - перевірити свою вдачу. В результаті минула половина доби. Я думаю, Ви мене розумієте. як це у нас рибалок відбувається.  Весь виснажений , але повний сил , що також здається дивним , збирався уже закруглятися та й жінка почал дзвонити і запрошувати на обід. Тому мені вже не залишалося нічого іншого, як зробити останні закиди ( соповненні відчайдушної надії ) та й драпати назад до берега. І ось удар. Якщо чесно , спочатку подумав , що приманка зачепилася за щось або вдарилася об дно. Ну і як буває в цих ситуаціях , пульс шалено взлітає до небес , у тебе з'являється почуття віри змішане з азартом. Ці всі речі прокручуються в голові менше ніж за секунду, але руки ніколи не підводять. Тому механічно зроблений підсік і вирішив подальші мої хвилин 20. 

Загалом, на самому озері , особисто я рибалю вже років 12 - 13, за цей час багато чого набачився та наслухався. Проте зловити потужного сома на спінінг , завжди було моєю мрією саме в цьому місці. Адже , у нас час навіть такі екземпляри стають дедалі рідше попадатися на гачки. 

Отож, після цієї запеклої боротьби , а не побуюся цього слова , тому що така вона і була, я переміг. Одразу вирішив не створювати йому додатковий стрес та швиденько його заміряв.

Ну і як жеш без фотографій на пам'ять ?

В результаті , малого відпустив назад у рідне середовище. Рахую , що у наші часи, коли у тебе не стоїть вибір , між життям і смертю - то не потрібно гребти рибу лопатами. Будьте мудрими, якщо хочете що б Ваші діти та внуки також могли хизуватися своїми трофеями , а не лише слухати Ваші історії. Щасти Вам!

05 квітня 2020
Поділіться публікацією у соцмережах