Вчимося ловити щуку - Осінній сезон.

Дорогі наші читачі, я з радістю повідомляю Вам про можливість гарно відпочити в гамонії з природою.
“Рибацький хутір” залюбки разом із Вами порине у світ осінньої рибної ловлі та різноманітних захоплень.
Що ж ми можемо Вам порадити?
В осінню пору краще ретельно підготуватися не тільки до риболовлі, а й до підбору одягу, котрий має бути не лише теплим ,але й комфортним, тому що ця пора року є досить контрасна за погодними умовами. Озеро може бути спокійним зранку, а вже по обіді над ним буде вирувати прохолодний вітер. Якщо ви їдете не тільки з метою вдосталь навідпочиватися , наполюватися чи ходити в походи за грибами , а хочете ще й порибалити то робити це краще на хижу рибу, у них в цей сезон, якраз починається активний хижацький жор.
Сьогодн я хочу описати клювання щуки у осінній період, з часом я поділюся досвідом , як ловити інших риб на озері.
Щука один з найбільш популярних видів риби в Україні. І її поведінка мало чим відрізняється від місця її проживання.
На початку осені - у вересні , “мирна риба” , активно переміщується в місця з великою концентрацією водорослів, тому що в цей час там збирається велика кількість водяних комах та різноманітних створінь , що покидають свої укриття, Тому в цей період вздовж очерету, можна злегкістю впіймати голодну щуку. На озері “Нобель” є безліч таких місць де ви впіймаєте цього невибагливого хижака. З судаком буде трішки складніше, адже його зможуть дістати лиш ті хто неоднарозово був на озері, але не переживайте, ми поділимося з Вами цим секретом.
Окунь в цей час Вас не підведе та буде проявляти активність.
Рекомендуємо Вам використовувати поверхневі воблери , вертушки та блешні. Плавати по під очеретом.
При опусканні температури води, що є характерним для жовтня водорості відмирають та опускаються і тоді можна без ризику зачепу, обловити місця, які були недоступні у літню пору. Також не варто забувати що місця стоянок дрібної риби змінюються, вони утворюють зграї й пливуть на глибину. Навіть при значному холодному вітру та сильних дощах, активність хижої риби не зменшується. Зате при похолоданні води зменшується частота клювання карася, плотви та линя.
Рекомендуємо Вам: різноманітні глибинні приманки , тонучі воблера, коливалки з природними кольорами. На живця стає ловити дедалі важче, тому що в прохолодній воді він не буде вести себе активно.
В листопаді – сильно знижується температура води, “дружня риба”, вирушає в глибокі частини озера для зимівлі. За нею прямує й щука. Тут вона тамує свій голод і може декілька тижнів нічого не їсти. У цьому стані вона ні на що не реагує. Але як тільки їжа перетравлюється , щука продовжує полювання. Проте її не цікавитиме дрібна риба. В цей час їй потрібні великі приманки з яскравим забарвленням.
Не спізніться!
З настанням пізньої осені риба стає малоактивна і Вам доведеться докласти максимум зусиль та досвіду, щоб отримати гідний улов.
Рекомендуємо Вам: великі коливалки, джигові приманки, твістери і воблери 10 – 14 см.
Перед настанням зими щука набирає вагу, осінню покидає свій захисток де вона переховувалвся від літнього сонця і починає атакувати будь яку наживу. Потрібно мати велике терпіння, адже щуку Вашої мрії , ще необхідно знайти. Озеро є дуже Великим, на його дослідження піде не мало часу. Тому обов’язково треба взяти з собою ехолот для кращого розуміння структури озера.
Отже, сподіваюся ми змогли зорієнтувати Вас у виборі Вашої стратегії для вдалої рибної ловлі. Ми зрадістю надамо Вам різного характеру інформацію, аби Ви отримали море задоволення від проведення часу на цьому озері.
З повагою , “Рибацький хутір”!